Slupovací vitamínová báze, béžová

Kód: GEL00094
Novinka
Značka: MI-NY
527 Kč 435,54 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Báze vhodná do UV i LED lampy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slupovací vitamínová podkladová báze je jedinečná svého druhu. Posiluje křehké nehty a dodává jim potřebné vitamíny, jako jsou vitamín E a C a vápník.  Báze je také vhodná pro lepší krytí barevného gel laku. Lze ji také použít samostatně.

Příprava:
1. Zatlačte nehtové kůžičky pomocí pomerančového dřívka či rádýlka.
2. Vytvarujte nehty pilníkem na nehtyPři tvarování nehtu je třeba pilovat od vnější strany směrem dovnitř ke středu nehtu. Pokud budete nehet pilovat sem a tam, může se nehet začít lámat a třepit a gel lak pak nemusí na takto oslabeném konečku držet.
3. V případě nedokonalosti povrchu nehtů jemně vyhlaďte povrch nehtového lůžka blokem, abyste odstranili přebytečné kůžičky, šupinky či jiné nedostatky. V případě suchých či poškozených nehtů povrch nehtového lůžka důrazně nedoporučujeme vyhlazovat, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození. 
4. Odmastěte nehtové lůžko CleaneremS odmaštěnými nehty už nikam nesahejte, aby se opět neznečistily.

Aplikace:
1. Naneste tenkou vrstvu báze. Pokud se Vám na nehtu vytvořila suchá místa, kde se báze neuchytila, je to způsobeno nedokonalým odmaštěním nehtového lůžka nebo silnější vrstvou. 
2. Vložte do UV/LED lampy na 60 sec.
3. V případě potřeby můžete nanést i více vrstev báze.

Odstranění Slupovací báze:
1. Jemně zvedněte okraje gel laku, např. pomocí dřívka, a odloupněte. Pro co nejšetrnější odstranění doporučujeme slupovat gel lak po sprše / vaně, kdy jsou nehty maximálně odmočeny v teplé vodě.

Upozornění:
Laky uchovávejte mimo zdroje tepla, přímého slunečního záření a UV záření. Po použití opatrně otřete hrdlo a lak pevně uzavřete, čímž předejdete houstnutí a hrudkovatění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podkladové a Vrchní vrstvy
Barva: Béžová
Doba doručení: 2 - 10 dní
Objem: 11 ml
Složení: Acrylates Copolymer, Pentaerythritol tetra (3-mercaptopropionate), CI 77891, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, 2-Isopropyl Thioxanthone, Dimethicone, Vitamin E, Vitamin C, Calcium, CI 15985, CI 17200, CI 77499

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: