Primer s vitamínem E a B5

Kód: SMA04882
437 Kč 361,16 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Zlepšuje přilnavost gel laku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odlupují se Vám špičky či okraje nehtů i přesto, že si nehtové lůžko dokonale připravíte pro aplikaci gel laku? Nanášíte tenké vrstvy gel laku a přesto Vám manikúra nevydrží déle než tři dny? Pak právě pro Vás je určen Primer.
Primer je určen pro přírodní nehty. Dehydratuje nehtové lůžko, čímž zvyšuje přilnavost gel laku a přírodního nehtu. 
Primer není vhodný pro suché či oslabené nehty. 

Aplikace
Po pečlivé přípravě nehtového lůžka, viz. popisky u gel laků, naneste tenkou vrstvu Primeru na konečky nehtů či na celou plochu nehtového lůžka a nechte jej 60 sekund zaschnout na vzduchu. Na povrchu nehtu se Vám vytvoří lepkavá vrstva. Tuto vrstvu nestírejte.
Následně aplikujte první tenkou vrstvu barevného gel laku.
Pokud Vám gel lak po použití Primeru nejde snadno sloupnout, doporučujeme při příští aplikaci neodmašťovat povrch nehtů, pouze nehty umýt vodou či mýdlem, vysušit a rovnou nanést Primer.

Upozornění:
Není určeno pro citlivou pokožku. I přestože Primer není kyselý, snažte se maximálně vyhnout kontaktu s pokožkou. Laky uchovávejte mimo zdroje tepla, přímého slunečního záření a UV záření. Po použití opatrně otřete hrdlo a lak pevně uzavřete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podkladové a Vrchní vrstvy
Odeslání: do 5 pracovních dnů
Objem: 11 ml
Složení: Ethyl Acetate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Tocopherol, Panthenol, P-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: